Звіти

Ти повинен навчитися усвідомлювати кожній дії, зробити кожну дію усвідомленим.

 

Система GPS-моніторингу «Саттранс» пропонує користувачам широкий спектр різних звітів і графіків. Наведемо Вам приклади лише деяких звітів, доступних для наших клієнтів.

 

 bonus1 Крім встановлених звітів, наші фахівці також можуть запропонувати унікальні персоналізовані звіти та аналітику, згідно Вашим вимогам і узгодженим ТЗ.

  

Звіт

«Маршрутний лист»

У звіті "Маршрутний лист" відображаються параметри об'єкта: організацію, номер маршрутного листа, дата, місце відправки, номер автомобіля, ПІБ водія, коментарі; час і місце стоянки з розбивкою по датам; час стоянки і пробіг за день; підсумковий час стоянки і пробігу, а також середня швидкість руху.

Report Marshrytnuy list

Звіт

«Маршрутний лист з пальним»

Звіт "Маршрутний лист з витратою пального" відображає параметри об'єкта: організацію, номер маршрутного листа, дату, місце відправки, номер автомобіля, ПІБ водія, коментарі; час і місце стоянки з розбивкою по датам; час стоянки і пробіг за день; підсумкове час стоянки і пробіг, середню швидкість руху, а також витрата пального за нормою з урахуванням пробігу.

Report Marshrytnuy list s toplivom

Звіт

«Подорожній лист»

Звіт "Подорожній лист" містить розбиту по добі інформацію з переміщення об'єкта. Також якщо налаштований механізм Ідентифікації водіїв, в останній колонці на кожній стоянці фіксується ПІБ водія.

Report Putevoj list

Звіт

«Зупинки»

У звіті щодо "Зупинки" пропонується інформація про маршрутних транспортних засобах, що під'їхали до обраної зупинці, за певний період з інформацією про час прибуття на зупинку, часу відбуття і інтервалі від попереднього відвідування.

Report Ostanovky

Звіт

«Витрата пального»

Звіт "Витрата пального по рівнеміру" формуємо таблиці з даними про заправках, можливих сливах, витраті пального, графіки про рівень і витраті пального за вказаний період. 

Report Rashod topliva

Звіт

«Інтервали»

Звіт "Інтервали на маршруті" розроблений для галузі пасажироперевезень і відображає кількість і періодичність прибуття маршрутних транспортних засобів на кожну зупинку маршруту.

 

Report Interval na marshrute

Звіт «Кругорейси»

Звіт по "Кругорейсам" призначений для пасажироперевезень. У таблиці надається інформація по маршрутах і списку ТС, прив'язаних до них, а також дані про в'їзді на маршрут, з'їзді з маршруту, кількості скоєних рейсів, швидкості та аналітика по пробігу (по маршруту, поза маршрутом, загальний і ККД).

Report Krugorejsov

Звіт

«Експлуатація»

У звіті "Експлуатація" у формі таблиці відображається експлуатація (моторесурс) об'єкта з розбивкою по днях, за період і усереднене значення характеристики об'єкта на добу.

 Report Ekspluataciya

 

Звіт

 «Обороти двигуна»

 

Звіт "Обороти двигуна" відображає характер (режими) експлуатації двигуна за звітний період. Дозволяє визначити відсоток роботи часу на холостому ходу, в робочому режимі і з підвищеною (критичної) навантаженням. Дані за оборотами двигуна дозволяють більш якісно оцінювати показники датчиків рівня пального.

 Report oboroty dvigatelja

Звіт

«Тривога»

У звіті за "Тривожним подіям" програма вивантажує в Excel таблицю факти відправки контролером тривог (порушень). При створенні цього звіту вибирається об'єкт і період, за який створюємо звіт.

Report-trevojnie-sobytiya-dlya-marshrutok

Звіт

«Географічні Зони»

У звіті по роботі в "Географічній зоні" (на маршруті) формується таблиця, яка містить в собі інформацію про в’їзді / виїзді і знаходженні транспортного засобу у встановлених оператором контрольних точках за певний період.

Report Zony

Звіт

«Ефективність»

Звіт "Ефективність" по агрофірмам і категоріям розроблений для агрокомпаній і дозволяє визначити кількість техніки, що працює в полях, час роботи і простоїв, ККД та інші параметри.

Report Effectivnost

Звіт

«Найманий транспорт»

Даний звіт, був розроблений спеціально для компаній, які використовують у своїй роботі найманий транспорт. За допомогою нього, користувач може отримати такі дані як:

  • Водій вільний;
  • Водій зайнятий;
  • Тривалість зміни за часом та інш.
Report-Najomniy-transport
Стрічка блогу

08.09.2017
Знижки: -25% на трекери зі встановленням

Спеціально для вас діють знижки -25% на трекери зі встановленням.

08.09.2017
Детальніше

29.06.2017
Суперакція. Даруємо GPS-трекери!

Купуючи 4 GPS-трекера з підключенням і монтажем - п'ятий GPS-трекер...

29.06.2017
Детальніше

20.02.2017
Придбайте 4 GPS-трекери, отримай 5й у подарунок!

Тілько до кінця лютого придбав 4 GPS-трекери з підключенням та монтажем – 5й GPS-трекер +...

20.02.2017
Детальніше

ТЕЛЕФОНИ:

+38 (044) 362 13 56

+38 (050) 466 21 82

+38 (067) 466 21 82

СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ:

+38 050 466 21 32

+38 067 466 21 32

© Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється тільки за умови нашого письмового дозволу та наявності прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на пряму адресу матеріалу на сайті www.sattrans.com.ua

 

Logo-Sattrans-Monitoring-white