Клієнтське місце

У кожної програми два призначення: що вона повинна робити і чого не повинна.

(с) Алан Джей Перліс

 

Нам не хочеться розповідати, що таке клієнтське місце ПЗ, стандартними і незрозумілими фразами з копіювати з першо, а іноді й второісточніков. Щоб зрозуміти, як це все працює, треба зрозуміти, чим це все є.

 

  Клієнтське місце – це повноцінне ліцензійне програмне забезпечення, яке пропонує користувачам весь набір функцій і можливостей системи GPS-моніторингу.

 

rabochee mesto

Клієнтське місце диспетчера системи GPS-моніторингу "Саттранс"

Чим воно є фактично?

По-перше, це ПЗ, яке ви встановлюєте на свій робочий комп'ютер. Тобто Ви отримуєте його в якості посилання з інструкцією, дотримуючись якої ви виконуєте ряд нескладних маніпуляцій з установки програми. Процес установки, в цілому, нічим не відрізняється від будь-якої іншої програми, завантаженої з Інтернету.

 

По-друге, це налаштоване ПЗ. Це означає, що в викачане і встановлене ПЗ вже "зашиті" дані про GPS-трекери , які встановлені на Вашому транспорті. Це відбувається на етапі перевірки і налаштування обладнання перед тим, як ми його Вам відвантажуємо. Наші фахівці перевіряють працездатність трекерів, встановлюють і активують картки мобільних операторів, вносять налаштування в устаткування і "з'єднують" його з Вашими "Клієнтським місцем", логінами і паролями. У результаті, вже при першій же завантаженні в програмі Ви бачите всі ваші автомобілі.

 

По-третє, це професійне ПО! І як будь-який інший програмний продукт воно вимагає навичок роботи з ним. Тому потрібно навчитися і звикнути працювати, а можна скористатися нашою послугою" Віртуальний диспетчер" і отримувати все готовеньке.

 

Чим же воно, в основному, відрізняється від Автономного Диспетчерського Центру?

  1. Розташуванням бази даних з інформацією про Ваших транспортний засобах. У даному випадку вся інформація розташовується на нашому сервері і Вам немає необхідності обслуговувати базу даних. За Вас це роблять наші фахівці. Ми ж забезпечимо збереження даних і гарантуємо їх недоступність третім особам.
  2. Ціною. Для компаній з невеликими автопарками (до 200 ТЗ) установка клієнтського місця вигідніше: платіж за активацію послуги (одноразово або за кожне ТЗ) і абонплата. І ви отримуєте готову систему, що обслуговується нашою технічною службою.

 

А від web-інтерфейсу Клієнтське місце відрізняється:

  1. Функціоналом. Повноцінне ПЗ дозволяє формувати різні звіти, допрацьовувати їх на програмному рівні.
  2. Картами. У той час як web-інтерфейс використовує карти google, ПЗ має свої вбудовані карти, які дозволяють наносити свої об'єкти і вносити необхідні коректування.
  3. Доступом до інформації. ПЗ працює тільки на тих комп'ютерах, де воно було попередньо встановлено, чи треба говорити, що для web-інтерфейсу потрібен лише Інтернет?

 

Якщо говорити по функціонал "у двох словах", то ПЗ виконує ДВА головні завдання:

  1. Показує місце розташування.
  2. Складає звіти.

 

Як це робить, які можливості і функціонал – краще пробувати. Ми готові надати Вам демо-доступ з інструкцією, який дозволить Вам випробувати програму. А з прикладами звітів Ви можете познайомитися в розділі "Звіти".

 

Готові спробувати ПО і хочете замовити демо -версію?

Button-zamovyti-ukr

Стрічка блогу

08.09.2017
Знижки: -25% на трекери зі встановленням

Спеціально для вас діють знижки -25% на трекери зі встановленням.

08.09.2017
Детальніше

29.06.2017
Суперакція. Даруємо GPS-трекери!

Купуючи 4 GPS-трекера з підключенням і монтажем - п'ятий GPS-трекер...

29.06.2017
Детальніше

20.02.2017
Придбайте 4 GPS-трекери, отримай 5й у подарунок!

Тілько до кінця лютого придбав 4 GPS-трекери з підключенням та монтажем – 5й GPS-трекер +...

20.02.2017
Детальніше

ТЕЛЕФОНИ:

+38 (044) 362 13 56

+38 (050) 466 21 82

+38 (067) 466 21 82

СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ:

+38 050 466 21 32

+38 067 466 21 32

© Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється тільки за умови нашого письмового дозволу та наявності прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на пряму адресу матеріалу на сайті www.sattrans.com.ua

 

Logo-Sattrans-Monitoring-white