Інвестиції в системи GPS-моніторингу саме зараз?

Системи GPS-моніторингу і контролю транспорту не є новою технологією, яка дозволяє зменшити і оптимізувати витрати на техніку. Багато хто з великих аграрних корпорацій і холдингів з іноземними та українськими інвестиціями не тільки використовують системи моніторингу, а й перетворили GPS-моніторинг на важливий і структурний інструмент – власні диспетчерські центри для контролю автопарку і сільськогосподарської техніки підприємства.

 

Тема використання систем контролю транспортних засобів як інструменту оптимізації і зниження витрат з кожним роком стає все популярнішим і актуальнішою і широко обговорюється. Серед малого та середнього бізнесу вже не виникає питання необхідності системи моніторингу, основне питання: коли саме в поточній ринковій і економічної ситуації доцільно і найбільш ефективно інвестувати кошти в GPS?

Image-agro-investment

Зараз господарства завершують польові роботи, і через якийсь місяць – півтора настане підсумковий період. Тому саме зараз варто подумати про інвестиції в устаткування автопарку системою GPS.

  • Адже «за гарячими слідами» найкращим чином можна проаналізувати свою діяльність протягом року і зробити правильні висновки, які допоможуть вигідно вкласти ресурси на наступний сезон, підготувавши, таким чином, міцне і надійне підстава майбутнім прибуткам .
  • Також, замовивши саме зараз систему GPS-моніторингу, ви маєте можливість протестувати її на окремій одиниці техніки. Підприємства, які надають комплексні послуги з розробки та впровадження систем GPS-моніторингу, йдуть назустріч клієнтам і дають можливість протестувати систему протягом певного періоду – в середньому від одного тижня до місяця.
  • Слід врахувати, що незабаром техніка буде поставлена ​​на зберігання, де вона проходитиме обслуговування та ремонт, її не потрібно буде «відривати» від роботи і повертати в ангар, не потрібно платити водієві за період простою, є реальна можливість якісно, не поспішаючи, встановити і налагодити систему. Досвід багатьох аграрних компаній показує: чим далі затягувати з установкою додаткового обладнання, тим важче і витратніше буде проводити цю роботу.

 

GPS-моніторинг для аграрних компаній – це вузькоспеціалізоване рішення, яке полягає в тому, що інтегратори створюють і розробляють систему, адаптовану не тільки під сферу, а й під конкретне господарство, враховуючи при цьому специфіку бізнесу, різновид наявної техніки і особисті побажання керівництва. Тому налаштування системи відбуваються на програмному рівні: «під клієнта» можуть створювати персональні звіти, наносити на карту поля господарства на основі чітких даних щодо їх площі для визначення точних обсягів їх обробки.

 

Щодо форми оплати, то цей період є вигідним, оскільки розширює вибір зручних форм оплати. Якщо на цьому етапі головним питанням є проблема сплати всієї вартості системи, радимо звернутися до компанії, яка готова піти назустріч клієнтові і надати особливі умови розрахунку, запропонувати систему поетапної сплати (розстрочку) з можливістю оплатити послуги протягом певного періоду. Також слід врахувати, що вартість системи і період розстрочки залежати від кількості транспортних засобів, на які планується встановлювати обладнання для моніторингу.

 

Крім цього, зверніть увагу: компанії, які займаються комплексними системами моніторингу і мають у своєму портфелі клієнтів – аграрні компанії, більше розбираються в проблемах і потребах сільгоспвиробників, тому можуть надати також особливі пакети і тарифи на абонентське обслуговування (тарифи з можливістю сезонного «заморожування» абонентського обслуговування в період простою техніки).

Не нехтуйте можливістю правильно інвестувати отримані ресурси в ваше підприємство і прибуток в наступному сезоні, оптимізувавши процеси за допомогою системи GPS-моніторингу!

Стрічка блогу

08.09.2017
Знижки: -25% на трекери зі встановленням

Спеціально для вас діють знижки -25% на трекери зі встановленням.

08.09.2017
Детальніше

29.06.2017
Суперакція. Даруємо GPS-трекери!

Купуючи 4 GPS-трекера з підключенням і монтажем - п'ятий GPS-трекер...

29.06.2017
Детальніше

20.02.2017
Придбайте 4 GPS-трекери, отримай 5й у подарунок!

Тілько до кінця лютого придбав 4 GPS-трекери з підключенням та монтажем – 5й GPS-трекер +...

20.02.2017
Детальніше

ТЕЛЕФОНИ:

+38 (044) 362 13 56

+38 (050) 466 21 82

+38 (067) 466 21 82

СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ:

+38 050 466 21 32

+38 067 466 21 32

© Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється тільки за умови нашого письмового дозволу та наявності прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на пряму адресу матеріалу на сайті www.sattrans.com.ua

 

Logo-Sattrans-Monitoring-white