Ваша машина під контролем! Або історія невдалого угону

car stealingТиждень тому у нашого клієнта, Київської досить великої компанії, сталася неприємність. Один із службових автомобілів компанії був викрадений зловмисниками і вивезений за межі Київської області. Тільки завдяки тому що в компанії весь транспорт оснащений системою GPS-моніторингу «Саттранс», викрадений автомобіль вдалося знайти в найкоротші терміни.

Це наочна історія про те, як можливості базової системи моніторингу «Саттранс» у разі викрадення допомагають уникнути значних витрат, адже вартість автомобіля більш ніж в 100 разів перевищує вартість GPS-контролера.

На наступний ранок наш клієнт повідомив нам про подію, а ми, в свою чергу, вирішили відразу описати цю історію, що б передати досвід іншим організаціям і приватним особам в тому, як необхідно діяти в подібних ситуаціях.

Зі слів співробітника компанії, нашого клієнта, ця історія сталася наступним чином:

Увечері водій автомобіля «Газель бізнес», як зазвичай, після робочого дня повернувся на машині додому, припаркувався у дворі свого будинку. Вночі кілька зловмисників проникли в автомобіль, завели двигун і на ньому втекли в невідомому напрямку. Все, що залишився, до ранку, про крадіжку службового автомобіля ніхто навіть і знати не міг. Свідків події не було взагалі. Вранці водій, вийшовши в двір, природно, був ошелешений: службової машини, за яку він у відповіді, і слід прохолов ...

Не розгубившись, співробітник повідомив про подію керівництво і правоохоронні органи. Далі, спільними зусиллями двох сторін, почалися пошуки викраденого авто.

Керівник автономного диспетчерського центру GPS-моніторингу транспорту «Саттранс Моніторинг» Олександр, в першу чергу, перевірив місце розташування свого підконтрольного об'єкта по комп'ютеру. Оперативно визначивши точні координати і місцезнаходження Газелі на електронній карті ПО «Навігатор» і, координуючи маршрут прямування зі свого робочого місця, направив оперативну групу інспекторів до передбачуваного місця розташуванню викраденого автомобіля.

У підсумку, автомобіль був виявлений в Чернігівській області, в одному з місцевих селищ. В ході огляду було виявлено, що, по всій видимості знайдений зловмисниками GPS-контролер від'єднаний.

Причину і спосіб виявлення зловмисниками обладнання встановити не вдалося, але за однією з версій, коли вони зрозуміли з чим мають справу, кинули авто і зникли в невідомому напрямку, а GPS-контролер був знищений.

Після всіх необхідних експертиз та оформлення протоколів, автомобіль був повернутий компанії – законному власнику транспортного засобу, керівництво якої одразу ж розпорядилася оснастити колишній в угоні автомобіль нашим новим GPS-контролером.

Фото підключеного нового пристрою GPS-моніторингу, контролера 868.

Instal 868 2

Так от, що робити, якщо у Вашій компанії викрали машину, оснащену системою GPS-моніторингу:Повідомити керівництву про подію.

  1. Викликати ДАІ. Вказати, що на автомобілі встановлена ​​система моніторингу і контролю транспорту.
  2. Зайти в клієнтське місце ПЗ «Навігатор» і почати відстежувати викрадений об'єкт. При необхідності, звернутися в технічну службу підтримки «Саттранс» для визначення місцезнаходження транспортного засобу і отримання консультації.
  3. Передати інформацію оперативній службі реагування ДАІ.

Проробивши такі от нескладні дії, у Вас залишається великий шанс того, що викрадене авто буде знайдено ще по гарячих слідах!

Стрічка блогу

08.09.2017
Знижки: -25% на трекери зі встановленням

Спеціально для вас діють знижки -25% на трекери зі встановленням.

08.09.2017
Детальніше

29.06.2017
Суперакція. Даруємо GPS-трекери!

Купуючи 4 GPS-трекера з підключенням і монтажем - п'ятий GPS-трекер...

29.06.2017
Детальніше

20.02.2017
Придбайте 4 GPS-трекери, отримай 5й у подарунок!

Тілько до кінця лютого придбав 4 GPS-трекери з підключенням та монтажем – 5й GPS-трекер +...

20.02.2017
Детальніше

ТЕЛЕФОНИ:

+38 (044) 362 13 56

+38 (050) 466 21 82

+38 (067) 466 21 82

СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ:

+38 050 466 21 32

+38 067 466 21 32

© Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється тільки за умови нашого письмового дозволу та наявності прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на пряму адресу матеріалу на сайті www.sattrans.com.ua

 

Logo-Sattrans-Monitoring-white